Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Propagowanie sportu lotniowego Monachium Park Olimpijski

Propagowanie sportu lotniowego Monachium Park Olimpijski 2023/09/25 08:48 #2024944

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Hej,

na facebooku na stronie Faszination Drachenfliegen www.facebook.com/groups/273682192671185/...ink/6857793410926664
przeczytalem informacje o zblizajacej sie imprezie w Monachium w Olimpi Parku z udzialem tzw. outdoor sportow. Znajdowala sie tam tez prosba o pomoc w organizacji wiec nie majac innych planow w tym terminie zglosilem swoja gotowosc.
Przywiozlem zlozonego na 2 metry Funfexa (oj brakowlo mi ciebie Piotrolocie) - ktorego dluuuugo skladalem - Z dwoch metrow kolejnosc przestrzeganie etapow skaldania tego typu lotnie jest bardzo wazna - ale nie o tym chcialem tu pisac. Mielismy dobra lokacje - przez nasze stoisko przewinelo sie setki osob. Kolejka do symulatora lotu nie malala do godziny 18:00, kiedy to trzeba byla impreze konczyc. Symulator zbudowany byl na bazie wysiegnika hydraulicznego. Pogoda dopisala. Czas pokaze , czy w kims kto odwiedzal nasze stoisko udalo sie obudzic bakcyla do lotniarstwa .




A tu pan nie majacy nic wspolnego z lotniarstwem - widzac moja walke przy skladaniu Funfexa podszedl i zaoferowal mi swoja pomoc -za co jestem mu bardzo wdzieczny



A tu krotki filmik ze symulatorem lotniowym

Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14
Załączniki:
Podziękowali: Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Propagowanie sportu lotnioweg Monachium Park Olimpijski 2023/09/25 10:35 #2024945

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Super Leslaw ....takich imprez nam brakuje . Lotnia na drabinie strazackiej jako symulator moze byc zawieszona przed kazdym Ratuszem na imprezach miasta. Zawsze to pomoze nam pozyskac mlodziez do naszego sportu,a nie do " odlotow "na narkotykach . Wazne , ze Ty pokazujesz na swoim kanale Loty wysokoalpejskie w Dolomitach i to juz jest bardzo motywujace. Ja nie stety wstalem o 3 rano aby przejac sluzbe na Tramwaju R3. To byl tez fajny Lot bez Turbulencji w kolo Oktoberfest. Dwa dni temu wyladowalem Airbusem z Istambulu na Lotnisku Monachium. To byl jazda jak na Rodeo ponad Horwacja..... Obydwoje polatalismy i zatankowalismy Baterie na tydzien........Pozdrawiam
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piotrolot.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena