Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Pytania i Odpowiedzi (FAQ) 2011/02/06 20:00 #184

  • admin
  • admin Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 83
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 15
Tutaj zaczynamy opracowywać dział Pytań i Odpowiedzi - pomocy dla forumowiczów.

Stara Strona

Pytanie: Nie działa mój login i hasło. Nie mogę się zalogować.
Odpowiedź: Niestety nie udało się uratować bazy użytkowników ze starej strony. Prosimy Zarejestrować się ponownie używając formularza standardowej rejestracji.

Pytanie: Stare forum bedzie przeniesione czy tylko w formie archiwum?
Odpowiedź: Cała stara strona będzie dostępna w takiej samej postaci w jakiej zniknęła, ale bez możliwości dalszej edycji, dotyczy to również forum.

Pytanie: Co ze stara strona?
Odpowiedź: Stara strona sie przeterminowala i zaczely ja podgrazac robale. Niestety nie dalo sie jej juz ratowac, nie bylo szans na aktualizacje (np.: firmy osoby produkujace poprzednie forum poprostu porzucily swoj produkt). Zostala jedynie zachowana do wgladu ze wzgledu na Wasze wartosciowe materialy i drogocenne dyskusje. Dostepna jest po linkiem na samej gorze strony pod nazwa STARA STRONA lub w Glownym Menu po lewej.


Forum

Pytanie: Co to są "Oklaski"?
Odpowiedź: Oklaski pod Avatarem wpisów poszczególnych użytkowników naszego Forum lotniowego służą do wyrażania szczególnego aplauzu i zadowolenia co do tego konkretnego wpisu, komentarza, odpowiedzi tegoż użytkownika. Oklask ujemny naturalnie wskazuje na dezaprobatę lub niezadowolenie ze słabych bądź zbędnych komentarzy, tematów. Prosimy korzystać z tego narzędzia rozważnie.

Pytanie: Zatem czym są przyciski "Dziękuję"?
Odpowiedź: Przycisk Dziękuję znajdujący się pod postem służy do wyrażania szczególnego podziękowania za odpowiedź. Jeśli konkretna odpowiedz była dla dla Nas cenna, w ten sposób możemy wyrazić swoją wdzięczność za jej zamieszczenie przez autora. Autor otrzymuje podziękowania imiennie i w ten sposób jego wkład w rozwój Lotniarstwa czy naszej strony może być doceniony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez admin.

Odp: Pytania i Odpowiedzi (FAQ) 2011/02/07 13:23 #193

  • sterylny
  • sterylny Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 661
  • Oklaski: 8
  • Otrzymane podziękowania: 224
Niezbędnym elementem rejestracji, już po kliknięciu: załóż swoje konto jest poczekanie, aż na podany przez Was adres przyjdzie mail, a w nim odnośnik, po którego kliknięciu potwierdzi się proces rejestracji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez sterylny.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena