Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 18:23 #2019657

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Rusłan:

Agnieszka może ty się troszeczku pogubiła, ale nasz forum nazywa się lotnie pl.


Rusłan, po pierwsze:
Nie: "nasz forum", tylko "nasze forum". TO FORUM=ONO=RODZAJ NIJAKI. Pliz naucz się tego wreszcie...

po drugie:
myślisz, że to ja się pogubiłam...? Widzisz, mam dokładnie takie samo zdanie o Tobie.
I coś mi się nieśmiało wydaje, że duża część Użytkowników tej strony również... ;)

po trzecie: mamy na stronie taki dział jak "poza lotniowe" i żebyś nie wiem, ile tupał nogami i protestował i czepiał się innych,
to i tak nic to nie da. Jak ktoś chce pisać o szybowcach, paralotniach czy innych letadłach, to może to u nas robić. ;)


W sąsiednim wątku napisałeś coś takiego:
"Samo bycie na lotnisku, bardzo mocno naładowało moje akumulatorki nastrojowe i na jakiś czas wystarczy."

Czyli jak to jest? Im mocniej masz naładowane akumulatorki nastrojowe, tym bardziej czepiasz się innych? :side:
Rusłan, wyluzuj plz.
I peace.
:)

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"
Podziękowali: greg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Agi.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 18:54 #2019658

  • musick
  • musick Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 135
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 40

Ruslan Bushchak napisał:

musick napisał: mnie tez jest zdecydowalnie blizej do szybowcow jak paralotni i Twoje argumenty Ruslanie zupelnie do mnie nie trafiaja. Z checia poczytam o szkoleniu w Niemczech z racji tego ze mieszkam przy granicy i na "Flugplatz" mam az 3km.


Co ma piernik do wiatraka? Jak chcesz poczytać o szybowcach i o szkoleniu, to raczej szukaj forum szybowcowego. Jeżeli ktoś na poważnie podchodzi do tematu, jaki go interesuje, to na przykład w wyszukiwarce GOOGL pisze tak - forum szybowcowy. :) Chyba że ty piszesz lotnie z myślą o szybowce :lol: A-a-a-a to najmocniej przepraszam!!! :lol: :lol: :lol:


Kolejny raz pokazales ze jakakolwiek dyskusja z Toba nie ma zadnego sensu. I daruj sobie te usmieszki w postach bo to co wrabiasz tu na forum raczej nikogo nie smieszy.
Faktem jednak jest ze czasem cos madrego zdarzy Ci sie napisac. Szkoda ze w tym temacie Ci sie to kompletnie nie udalo.
Podziękowali: greg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 19:06 #2019659

Agi napisał: Rusłan:

Agnieszka może ty się troszeczku pogubiła, ale nasz forum nazywa się lotnie pl.


Rusłan, po pierwsze:
Nie: "nasz forum", tylko "nasze forum". TO FORUM=ONO=RODZAJ NIJAKI. Pliz naucz się tego wreszcie...

po drugie:
myślisz, że to ja się pogubiłam...? Widzisz, mam dokładnie takie samo zdanie o Tobie.
I coś mi się nieśmiało wydaje, że duża część Użytkowników tej strony również... ;)

po trzecie: mamy na stronie taki dział jak "poza lotniowe" i żebyś nie wiem, ile tupał nogami i protestował i czepiał się innych,
to i tak nic to nie da. Jak ktoś chce pisać o szybowcach, paralotniach czy innych letadłach, to może to u nas robić. ;)


W sąsiednim wątku napisałeś coś takiego:
"Samo bycie na lotnisku, bardzo mocno naładowało moje akumulatorki nastrojowe i na jakiś czas wystarczy."

Czyli jak to jest? Im mocniej masz naładowane akumulatorki nastrojowe, tym bardziej czepiasz się innych? :side:
Rusłan, wyluzuj plz.
I peace.
:)


Agnieszka szkoda gadać z tobą, bo ty i tak tego nie zrozumiesz o czym ja mówię i co chcę powiedzieć!!!
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 19:12 #2019660

  • paskuda
  • paskuda Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 19
Agi!!! Zaczynam mieć podejrzenia co do Twojej pci :( , bo jak już coś powiesz to jak Einstein :angry: , no w najgorszym wypadku Edison :evil: .
Jest to przynajmniej takie: :woohoo: (odkrywczo- oświecające). I nie wiem jak inni, ale ja (mimo swych podejrzeń :S ) będę Cię chyba :whistle: zawsze uważnie słuchał! Do zobaczenia! Pa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 19:13 #2019661

musick napisał:

Ruslan Bushchak napisał:

musick napisał: mnie tez jest zdecydowalnie blizej do szybowcow jak paralotni i Twoje argumenty Ruslanie zupelnie do mnie nie trafiaja. Z checia poczytam o szkoleniu w Niemczech z racji tego ze mieszkam przy granicy i na "Flugplatz" mam az 3km.


Co ma piernik do wiatraka? Jak chcesz poczytać o szybowcach i o szkoleniu, to raczej szukaj forum szybowcowego. Jeżeli ktoś na poważnie podchodzi do tematu, jaki go interesuje, to na przykład w wyszukiwarce GOOGL pisze tak - forum szybowcowy. :) Chyba że ty piszesz lotnie z myślą o szybowce :lol: A-a-a-a to najmocniej przepraszam!!! :lol: :lol: :lol:


Kolejny raz pokazales ze jakakolwiek dyskusja z Toba nie ma zadnego sensu. I daruj sobie te usmieszki w postach bo to co wrabiasz tu na forum raczej nikogo nie smieszy.
Faktem jednak jest ze czasem cos madrego zdarzy Ci sie napisac. Szkoda ze w tym temacie Ci sie to kompletnie nie udalo.


Dyskusja? Jakoś nie zauważyłem w twoim nadawaniu żadnej dyskusji. A po drugie moje posty będę pisać tak jak uważam. Ty lepiej pilnuj swoje pisanko!!! :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 19:32 #2019662

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148
Rusłan, nikt już na forum nie rozumie o czym mówisz, a to co chcesz powiedzieć lepiej przemilcz. Idziesz w ślady Andrelo. Szkoda by było i jako twój kolega proszę Cię ochłoń trochę. Twoje animozje i wojenki z innymi użytkownikami nikogo nie interesują. Przepraszam Cię, bo wiem że te słowa Cię zdenerwują, ale naprawdę uważam, że w przeszłości wnosiłeś znacznie więcej wartościowych treści na forum. Rusłan, chłopie co się z Tobą dzieje!? Proszę cię jeszcze raz - zimny kubeł na głowę...
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 20:47 #2019664

Przemilczmy, ignorujmy... Zaprośmy Piotrolota by kontynuował swój temat i prośmy go by miał cierpliwość i mocno zaciskał język.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/08 23:17 #2019665

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
No jak zwykle Rusan zasral watek zanim sie rozwinol . No coz , jak podsumowal Vega na Forum mamy

- Polglowkow

- Debili

* Obertroli

* Starych Wyjadaczy

jestem w poldrogi z tlumaczeniem i najchetniej wypiepszyl bym to do kosza . Dlaczego wrzucilem ten temat ? Uwazam , ze szybownicy sa swietnymi kandydatami do szkolenia lotniowego i z tamtad nalezy ich pozyskiwac . Parafia Spadolotowa podaza swoja droga rozwojowa czyli droga ewolucji spadochronu . Lotniarstwo podaza droga Sztywnoplatow . Aerokluby zjadaja koszty , wiec zamierzam dokonczyc Dziela w Opozycji 81 ! - Ku Chwale Lotniarstwa . Nie badzmy " posilkiem " - pozywka dla aeroklubow jak odczytano ostatnio na konferencji w Jezowie . DHV w ostatnim Artykule Horsta Barthelmosa zaprasza do wspolpracy na terenie szybowiska trzech albo czterech rodzajow latania na terenie aeroklubow . Wyraznie Horst zwraca uwage , ze jak szybownicy zabronia startu to nalezy to respektowac !!!! :dry:
Jakie sa proporcje kasowania pilotow w Niemczech dowiecie sie z tego tlumaczenia . Cieszyl bym sie jak by ktos odpowiedzial o proporcjach polskich . Lotniarstwo jest tansze w kosztach wiec warto o tym dyskutowac publicznie .
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/09 03:05 #2019668

Wątek mógł byc czysty, gdyby Piotrolot mógł załączyć filtr. I jak by nawet powód założył poboczny wątek z komentarzem takim jak ten jego pierwszy, to dyskutowalibyscie tam z nim?
Jeśli tak, to by znaczyło, ze bijatyka jest ciekawsza od dyskusji lotniczych. I tez fajnie. Mielibyśmy dwa czyste watki, jeden lotniczy i jeden z bijatyka. A tak mieszanka jest. Teraz Ci co chcą o lotnictwie, mimowolnie są obijani. Dobrze, ze ja w roli narratora się tu tylko umieściłem.
Gong - runda piąta.
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Koszty Szybownictwa kontra Lotniarstwo 2015/12/09 07:12 #2019669

  • paskuda
  • paskuda Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 19
Brawo Jacku!!! Właśnie włączyłeś swój wymarzony filtr i rundę piątą wygrałeś przez nokaut! :) :cheer: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena