Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Filtr - uprawnienia na stronie

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 11:22 #2019472

  • greg
  • greg Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 104
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 62

frnandu napisał:

michalo napisał:
Po przeczytaniu tego poczułem się jak podczas oglądania serialu brazylijskiego :) .


To przez mnie. Michalo sprobuj zastąpić slowa Fernando przez n.p. Włodek, będzie Cie lepiej ;)


Po zamianie wychodzi czeski film ;-)
"Latanie dostarcza wrażeń najrozmaitszych - od strachu do zachwytu, od radości i satysfakcji do znużenia i zniechęcenia. Mają one wspólną cechę: zawsze są autentyczne, dotyczą rzeczywistości i nas samych." - Jacek Kibiński "Lotniarstwo dla każdego"
Lotnie: Libre-II, Vega SST, Zefir-2
KL-1988 - Jeżów Sudecki
Podziękowali: frnandu
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 15:10 #2019478

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59

daf napisał: przykładowy Jacek nie ma powodu blokować Fernando, tylko dlatego, że wkurza on Smyka.


Ależ Jacek ma powód. Inaczej nie zobaczy mojej wartościowej wypowiedzi w swoim wątku. Bo ja np. tak nie cierpię Włodka, bo zawsze mnie trollował kiedy pisałem na te tematy, więc tylko jego brak spowoduje, że odważę się wzbogacić wątek Jacka.

Wystarczy tylko trochę wyobraźni. Ja już swoją wyczerpałem i chyba lepiej tego nie objaśnię.
Podziękowali: Mesiek
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 16:27 #2019481

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38
Problem tkwi w sposobie myślenia o tym rozwiązaniu, stąd takie przykłady jak Twój. Nikt rozsądny nie będzie blokował użytkownika A, bo użytkownik B tego chce nie będąc jednocześnie autorem wątku. Jeśli ktoś z tego powodu nie będzie pisał w danym wątku, to to nic nie zmienia, mamy taką sytuację już teraz.
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.
Ostatnia edycja: przez daf.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 18:43 #2019482

Alez Panowie.. dyskusja stala sie bezprzedmiotowa poniewaz jedyna osoba ktora by mogla sprawdzic czy to sie da zrobic i ew. to zrobic, jest Ferdi. Ferdi zas jest przeciw, wiec nawet wlosem na klacie nie kiwnie by cokolwiek zrobic w tym celu. W meczu Rozumni vs Glupole zwyciezaja niniejszym Glupole. i to mimo miazdzacej przewagi liczebnej rozumnych.. Gratuluje.

Co do samego rozwiazania to szkoda mi go, bo ono nie zmusza nikogo do niczego, sobie mogloby byc i jak ktos nie chce, to nie korzysta. Jak chce zeby w ciekawych watkach nie bylo blokad, to zaklada takiez watki bez blokad..(takie fajne motywujace).
Podziękowali: VEGA
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 22:37 #2019486

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295
Jak się czyta te wywody Smyku, to zaraz przychodzi mi na myśl, że większość to trole.
A Ty też już planujesz, co by tu i komu ...!
Panowie, nie tędy droga. I nie o to chodzi.
Jak ktoś będzie trolował, bruździł i odciągał od tematu, powiem mu dziękuję i tyle.
A teraz, zaczynają się durne dyskusje, wyzwiska, ew. Rada Forum i temat umiera.
Przecież 99%, no może 97% forumowiczów nie odbiega od normy! :P

PS. Ale troll się mści, co ile się da odejmuje mi brawa, ha ha. Szkoda, że nie widać,
kto daje i odbiera. Bo bym mógł mu resztę moich oddać...! :woohoo:
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu
Ostatnia edycja: przez VEGA.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/25 06:09 #2019492

  • grzybol
  • grzybol Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 261
  • Oklaski: 21
  • Otrzymane podziękowania: 275

JacekJJ napisał: ... W meczu Rozumni vs Glupole zwyciezaja niniejszym Glupole. i to mimo miazdzacej przewagi liczebnej rozumnych.. Gratuluje.
....


Jacus, z tego co widze to Rozumni wciaz wygrywaja bo Rozumni nie kopia sie z konmi ...
“Jesli w wieku 20 lat nie jestes liberalem to znaczy nie masz serca, jeli w wieku 40 lat nie jestes konserwatysta to znaczy nie masz rozumu” – Winston Churchill.
Ostatnia edycja: przez grzybol.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/25 11:09 #2019497

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207
########### UWAGA: strefa do omijanie przez szanownem Pan Michal Smyk ##########

JacekJJ napisał: ...poniewaz jedyna osoba ktora by mogla sprawdzic czy to sie da zrobic i ew. to zrobic, jest Ferdi.


Na jakie planecie ty żyjesz Jacol? czyżbym był jedyny tu informatyk? Admini wylistowany są aż 4, z nich 3 mają wiedza informatyczna. Poza tym, nikt nie zabroni komuś innemu zaoferowac konkretna pomoc jezeli ma takie umiętnosci.

JacekJJ napisał: Ferdi zas jest przeciw, wiec nawet wlosem na klacie nie kiwnie by cokolwiek zrobic w tym celu.


Ferdi jest do tego raczej neutralnie nastawiony, nie wierzy że takie reguly ratują świata przed idiotów, ale jak by większość uznałaby tego pomysl za sensowny, to mi wszystko jeden czy to bedzie czy nie. Ale musisz po pierwszy respektowac to że skoro działamy tu na zasady wolontariat, to jeżeli w coś konkretnie nie szczegołnie wierzę ani mi to nie kręci, to nie mam ochota z tym sie pomęczyć. Poza tym czeka mnie w najbliszy okres cieżka walka z pieluchami :)

JacekJJ napisał: W meczu Rozumni vs Glupole zwyciezaja niniejszym Glupole. i to mimo miazdzacej przewagi liczebnej rozumnych.


Miażdzacej przewagi nic nie poradzi jeżeli Glupole mają po swoja strona Cristiano Ronaldo :-P ;)

####### koniec strefa do omijanie, może Pan Smyk wracac do czytanie wątku #######
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)
Ostatnia edycja: przez frnandu.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/25 11:52 #2019498

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Nec Hercules contra plures, z pustego to i Salomon nie naleje, w Bradze się modlą, w Porto pracują, w Coimbrze studiują, a w Lizbonie żyją.

#koniecwątku
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/25 12:11 #2019499

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207
a w Warszawie marzą o sterowanie czolgów...

...jestem coraz bardziej za ta filtrowanie :D

#koniecwątku : invalid command
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)
Ostatnia edycja: przez frnandu.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/25 15:28 #2019500

Wiersze dla lotniarzy. Za: Jan Brzechwa

"Na straganie lotnie.pl"

Na lotnie.pl w dzień nielotniowy
Takie słyszy się rozmowy... :)

...A adminy rzeczą smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co swary, puste dynie,
Wnet spotkamy sie w kominie!"
Aeros Discus | Bautek Milan Racer
Podziękowali: Piotrolot, Mikołaj
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena