Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Filtr - uprawnienia na stronie

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/08 16:28 #2019324

  • paskuda
  • paskuda Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 19
Jackuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!! Pisałeś coś o poziomie!!! Jeżeli coś jest złe, ale się o tym nie mówi-nie staje się to dobrym. To było odnośnie języka (trzymać poziom wysoki). Odnośnie emocji- trzymać jak najniższy! Jeżeli zdenerwuje Cię jakaś wypowiedź (lub jakiś osobnik), to zrób natychmiast 35 szybkich pompek, a potem, z luzikiem odpisz lub ODPUŚĆ :woohoo: .Myślę(?), że w tej Rodzinie, jaką niewątpliwie stanowimy, głupią paplaniną nikt nikomu poza sobą krzywdy nie uczyni :P . I sorry za ideały rewolucji francuskiej, ale uważam że w takiej rodzinie wszyscy(od trzech do trzystu lat mogą sobie mówić po imieniu (wyjątkiem jest Vega- do Niego wszyscy mówią GURU!). ja mam na imię Sławek.
P.S.
Oczyma wyobraźni widzę jak szybko robisz 35 pompek i szybko piszesz: ty,ty,ty,ty- Paskudo.
:)
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/08 17:11 #2019326

Pulsar, nie Tobie oceniac moj poziom rozumienia. Napisales wyraznie cos, ale nie poparles tego zadnymi argumentami. Jak piszesz, ze cos jest glupie i na tym konczysz, to sam wystawiasz sobie opinie nie argumentujac swoich pogladow. Gdybys napisal, ze to glupie bo.. i tu podalbys rzeczowe argumenty, to stalbys sie powaznym partnerem do dyskusji, niestety nie tylko nie dopisales tych argumentow, ale jeszcze utwierdziles mnie w przekonaniu, ze ich nie masz i nawet nie wiesz ze trzeba je miec.
Paskuda, wlasnie ze wzgledu na powyzsze znizylem poziom. Taka chwilowa koniecznosc.
To co napisales to przepis na biernosc wobec zlych rzeczy. To z kolei jest akceptacja tych zlych rzeczy.
Jak bedziemy hołdowac zalewowi miernoty, to trudno sie bedzie doszukac na stronie wartosciowych dyskusji.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/08 19:50 #2019329

  • paskuda
  • paskuda Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 19

JacekJJ napisał: Pulsar, nie Tobie oceniac moj poziom rozumienia. Napisales wyraznie cos, ale nie poparles tego zadnymi argumentami. Jak piszesz, ze cos jest glupie i na tym konczysz, to sam wystawiasz sobie opinie nie argumentujac swoich pogladow. Gdybys napisal, ze to glupie bo.. i tu podalbys rzeczowe argumenty, to stalbys sie powaznym partnerem do dyskusji, niestety nie tylko nie dopisales tych argumentow, ale jeszcze utwierdziles mnie w przekonaniu, ze ich nie masz i nawet nie wiesz ze trzeba je miec.
Paskuda, wlasnie ze wzgledu na powyzsze znizylem poziom. Taka chwilowa koniecznosc.
To co napisales to przepis na biernosc wobec zlych rzeczy. To z kolei jest akceptacja tych zlych rzeczy.
Jak bedziemy hołdowac zalewowi miernoty, to trudno sie bedzie doszukac na stronie wartosciowych dyskusji.

Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/08 20:38 #2019330

  • paskuda
  • paskuda Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 19
Moja znajomość komputera jest jeszcze mniejsza od zamiłowania do kłótni i oto efekty (miał być cytat fragmentu) :evil: . Ale- znów myślę(?), że następnym razem (35 pompek) i poziom adrenaliny spadnie,endorfiny wzrośnie, a wypowiedzi poszybuje :whistle: dużo, dużo wyżej :) bo nie zapominajmy, że to forum odwiedzają również panie!
A teraz zagadka:dokąd zajedzie karawana, jeżeli wielbłądy zaczną uganiać się za obszczekującymi ją psami jeżeli nie posłuchają starego przysłowia pszczół?
I jeszcze jedno. Twórca (autor) to "święta krowa" (jej nie tykamy), a jego wypowiedź można odpowiednio :angry: potraktować n.p.:
Twoja odpowiedź Pulsarowi nie była grzeczna. To był tylko taki przykład. :whistle:
I moim zdaniem lepiej czasem zrobić przez chwilę tak :sick: , zamiast, po chamsku mówiąc, walić pięścią w stół, bo nożycom w to graj. Pa.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/09 19:46 #2019336

  • Agi
  • Agi Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Paskuda napisał:

(...) odnośnie języka (trzymać poziom wysoki). Odnośnie emocji- trzymać jak najniższy! Jeżeli zdenerwuje Cię jakaś wypowiedź (lub jakiś osobnik), to zrób natychmiast 35 szybkich pompek, a potem, z luzikiem odpisz lub ODPUŚĆ :woohoo: .Myślę(?), że w tej Rodzinie, jaką niewątpliwie stanowimy, głupią paplaniną nikt nikomu poza sobą krzywdy nie uczyni :P



Paskudo, bardzo mądre słowa piszesz.. :)

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"
Podziękowali: grzybol
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/09 23:22 #2019339

  • paskuda
  • paskuda Avatar
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 19
Agi! Po takim tekście już chyba nie będę latał, bo i po co? Nos mam wyżej chmur, a w głowie tak :silly: . I co ja będę teraz robił? chyba wiem: zacznę, jak co roku zresztą, marzyć o wyjeździe na lotniowe Mikołajki. Może wreszcie moje marzenie się ziści. Pozdrówka i pa.
Podziękowali: grzybol
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/23 11:20 #2019449

  • Smyk
  • Smyk Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • Habet et musca splenem
  • Posty: 1600
  • Oklaski: -5
  • Otrzymane podziękowania: 59
Wyobraźmy sobie taką sytuację:
Załóżmy że taki filtr powstaje i Jacol usuwa ze swojego tematu Rusłana, Andrelo i Piotrolota. No to fajnie, może już sobie swobodnie dyskutować. Ale jeśli chciałbym wypowiedzieć się w wątku Jacka teraz ja, to jeszcze muszę zastrzec u założyciela, żeby usunął np. Fernando, bo od roku wkurza mnie jego ortografia i osoba, i nie chcę, żeby odpowiadał na moje posty.
Zaraz po mnie będzie chciał się wypowiedzieć np. Grzybolo, który z kolei nie lubi mnie. I Jacek ma dylemat, bo w jego skrzynce pojawia się prośba o wyłączenie Smyka. Tak czy owak prędzej czy później, w wersji absurdalnej, ryzykujemy sytuację w której to, czego chcieliśmy uniknąć (antypatie i osobiste wojny, jak to ładnie w regulaminie lotnie.pl ujęto), wychodzi na plan pierwszy.
Jestem raczej zwolennikiem wolności słowa w granicach wzajemnego szacunku. Jeśli problemem jest cisza lotniowych autorytetów, to już inny wątek pokazał, że wystarczy poprosić.
Tak że raczej nie widzę tej funkcjonalności filtracyjnej. Ze znanych mi ciekawych metod na trolli, słyszałem o dostosowaniu prędkości połączenia do reputacji. Tzn. osobnicy z dużą ilością negatywnych ocen dłużej czekali na załadowanie strony. Nigdzie o tym oficjalnie nie pisano, a efekt był podobno piorunujący. Aktywność trolli malała praktycznie do zera ;).
Podziękowali: frnandu
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 02:57 #2019460

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38

Smyk napisał: Wyobraźmy sobie taką sytuację:
Załóżmy że taki filtr powstaje i Jacol usuwa ze swojego tematu Rusłana, Andrelo i Piotrolota. No to fajnie, może już sobie swobodnie dyskutować. Ale jeśli chciałbym wypowiedzieć się w wątku Jacka teraz ja, to jeszcze muszę zastrzec u założyciela, żeby usunął np. Fernando, bo od roku wkurza mnie jego ortografia i osoba, i nie chcę, żeby odpowiadał na moje posty.


Wątpię żeby taka sytuacja wystąpiła, a gdyby jednak, to scenariusz powinien przebiegać tak, że przykładowy Jacek nie ma powodu blokować Fernando, tylko dlatego, że wkurza on Smyka. Grunt, że nie wkurza Jacka, co za tym idzie nie blokuje Fernando na żądanie tego czy innego użytkownika.
Jak dla mnie wszyscy, którzy "zbijają" ten pomysł podają jakieś ekstremalne i mało prawdopodobne sytuacje jako przykłady na niesprawdzenie się filtra.

Smyk napisał: Ze znanych mi ciekawych metod na trolli, słyszałem o dostosowaniu prędkości połączenia do reputacji.

Jak dla mnie każdy pomysł dobry który da rezultaty. Pomysł z "cichym" banem również by się sprawdził. Pytanie co technicznie jest wykonalne najmniejszym nakładem pracy.
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.
Ostatnia edycja: przez daf.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 08:35 #2019463

Smyk:

...Jacol usuwa ze swojego tematu Rusłana, Andrelo i Piotrolota. No to fajnie, może już sobie swobodnie dyskutować. Ale jeśli chciałbym wypowiedzieć się w wątku Jacka teraz ja, to jeszcze muszę zastrzec u założyciela, żeby usunął np. Fernando, bo od roku wkurza mnie jego ortografia i osoba, i nie chcę, żeby odpowiadał na moje posty.
Zaraz po mnie będzie chciał się wypowiedzieć np. Grzybolo, który z kolei nie lubi mnie. I Jacek ma dylemat, bo w jego skrzynce pojawia się prośba o wyłączenie Smyka.

daf:

Jacek nie ma powodu blokować Fernando, tylko dlatego, że wkurza on Smyka. Grunt, że nie wkurza Jacka, co za tym idzie nie blokuje Fernando na żądanie tego czy innego użytkownika.


Po przeczytaniu tego poczułem się jak podczas oglądania serialu brazylijskiego :) .
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.
Temat został zablokowany.

Filtr - uprawnienia na stronie 2015/11/24 11:19 #2019469

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207

michalo napisał:
Po przeczytaniu tego poczułem się jak podczas oglądania serialu brazylijskiego :) .


To przez mnie. Michalo sprobuj zastąpić slowa Fernando przez n.p. Włodek, będzie Cie lepiej ;)
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena