Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bezpieczeństwo!!!

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/04 00:12 #2014888

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38

Piotrolot napisał: Twoje prowokacje Rulan i Dafa mam dokladnie w brazowym oku .
Do zobaczyska w Grajfenburgu


[sigh]...btw : jak już będziesz w tym "Grajfenburgu" to zrób chociaż zlota po 19stej....a jak nie to poproś żeby Ci zrobili zdjęcie z lotnią na startowisku...
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daf.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/04 00:19 #2014889

Piotrolot napisał: Twoje prowokacje Rulan i Dafa mam dokladnie w brazowym oku . Za cienki jestes aby wyciagnac wnioski z tego filmiku . Od twojej pogietej staracha........zygac mi sie chce . Lataj dalej na tym rybolowiu i walkuj " pojedziemy na Krym "
Do zobaczyska w Grajfenburgu


Piotrolot ja nie mam ochotę ani na na gram z tobą się wykłócać i coś ci udowadniać.
Twoje chamstwo mi znane i jak widać ty w nim fantastycznie się poczuwasz i prosperujesz razem z nim. Ale nie wylewaj go na innych.
Co do mojej umiejętności w lataniu, to ja wiem doskonale że muszę się jeszcze wiele nauczyć. Ale ty ze swoimi, nawet do piet mi nie dorastasz!!! Jesteś zwykłym pieniaczem i prowokatorem!!! Szacun że latasz na lotni, ale nie unoś się za bardo, bo tak naprawdę to nie masz czym się pochwalić, a udajesz tu z ciebie, wyjadacza i super orła!!!
A teraz skup się - krok pierwszy, to naucz się lądować. Jak to opanujesz, to krok drugi - w spokojnych warunkach, próbuj latać samodzielnie na żaglu. Myślę że na razie ci wystarczy, bo i tak masz roboty na najbliższe kilka lat. Krok trzeci, to termika, ale jak dla ciebie, to zagadnienie raczej będzie dostępne jedynie na oglądaniu w YouTube :whistle: więc spokojnie, skup się na pierwszy dwóch krokach :)

A co do metody z STRACHOWKI, to własnie w takiej sytuacji, jak widać na filmie, STRACHOWKA może uratować pilota od poważnej trawmy a nawet od poważnego kalectwa.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/04 10:12 #2014890

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Kto ciebie i slimaka robil ?????




no masz babo placek . Podeslal Andrzej . Zderzenie dwoch lotni Rosjanki i Niemca w Greifenburgu zakonczylo sie smiertelnie



www.kleinezeitung.at/nachrichten/chronik...lidierten-luft.story





Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piotrolot.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/04 11:15 #2014891

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Straszna tragedia.......30 letnia Rosjanka co spedzala urlop z mezem - tez lotniarzem i dzieckiem w Greifenburg.
Zginal rowniez 67 letni Niemiec. Z tego co pisza doszlo do czolowego zderzenia na okolo 80-100 m nad ziemia.
Od 15 lat latam tam pare razy w ciagu roku i nigdy tego rodzaju tragedia sie nie wydarzyla.

I prosze nie zasmiecajcie tego watku kolejnymi klotniami............
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/04 19:41 #2014892

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
www.wienerzeitung.at/nachrichten/oesterr...oss-in-Kaernten.html




No i po co latac z lampami stroboskopowymi ???? to tak jak u nietykalnych zielonych rowerzystow . " Byc widzianym " w kamizelce pomaranczowej musza byc tylko drogowcy . W powietrzu Olal tak jak w ruchu drogowym . Noca no to juz jest problem ale jadac rowerem po belta mozna na oslep trafic i to bez dynama . Widziec i byc Widzanym zbiera co roku swoje zniwo . Ten wypadek to kolejna woda na mlyn zarzadzajacych przestrzenia Powietrzna Austri i chcacych wprowadzic dla Textylnych obowiazkowy Transponder . Oby do tego nie doszlo !
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/04 21:57 #2014893

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 1014
  • Oklaski: 10
  • Otrzymane podziękowania: 451
Zasmucające wieści...
"Każdy lot ma swoje dostojeństwo" Saburo Sakai

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/04 23:36 #2014894

  • bodzio
  • bodzio Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot-Uczeń, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 410
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 37
Boże ,jakie to smutne. Zawsze te najprostsze wypadki są dla mnie najsmutniejsze. Lecieli na przeciwko siebie a nie widzieli.ZAWSZE zastanawiam się jak do tego mogło dojść ??A jednak stało się.Czy lampy by pomogły ?Nie sądzę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/05 07:31 #2014895

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583

.Czy lampy by pomogły

I tak co roku ! Kiedy nie ubierzesz kamizelki pomaranczowej jako kierowca i bedziesz chodzil po jezdni moze dojsc do wypadku . W tym momencie twoja zona nie dostanie odszkodowania z twojego ubezpieczenia na zycie bo zlamales zasady ! Rowerzystow karamy tylko noca za brak oswietlenia ale to , ze jezdza w ciuchach czarnych a nie Slajdowych Ministra Komunikacji i zielonych kiboli Nie Interesuje. W powietrzu mamy podobna sytuacje . W kolorach tzw " Oczojebkach " lataja pedryle a Nie trzezwo myslacy Piloci . Stroimy sie na czarno bo czarne wyszczupla . To bledna myslenie kosztowalo juz nie jednego Zycie zwlaszcza , ze Pilotow w sezonie ciagle nam przybywa . DHV trabi raz czasem w swoich zeszytach INFO o problemie Widziec i Byc Widzianym . Analizujac te wszystkie artykuly dochodze do wniosku , ze koledzy obecnie z paraglidingu DHV uwielbiaja sie tylko fotografowac na tle Mysliwcow Tornado ze swoim szmatolotem . Caly komiczny teatr sumuje sie tylko do ;

Dorosli jestesmy i poinformowano nas . Wnioski wyciagnijmy sami . Na drugi rok zapomnimy szybko i bedzie jak zwykle az do nastepnego BUM !
[/color]
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot
Podziękowali: endrju

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piotrolot.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/11 09:35 #2014947

Ostatno jak widziałem podobne zestawienie to jakoś lepiej to wyglądało :)

www.besthealthdegrees.com/health-risks/
Aeros Discus | Bautek Milan Racer

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bezpieczeństwo!!! 2014/06/11 09:52 #2014948

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207
ciekawy dlaczego nie ma tam paralotniarze.....czyżby to Australijska strona??
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: sterylnyLeslawmichalo
Zasilane przez Forum Kunena