Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: KOMUNIKAT - zmiany na Forum

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 12:26 #6800

Piotrolot napisał: Agi@ Dzieki za podsumowanie fochow Ruslana. Aeros ma skleroze , jest czepialski i zapomina o swoich golych Babach mikolajowych wstawionych na strone . Zeby te Baby staly chociaz na tle lotni , tak jak Ja to wyszukuje . To ma byc motyw lotnczy !
Aeros ma depreche jesienna i nie zaglada do ksiazek kucharskich z ktorych mozna stwozyc latajace Pysznosci. Poprostu Klodki hangarow rdzewieja na rybolowiu . Oznacza to w tlumaczeniu , ze nastapil tam brak latania a lotniarstwo jest przede wszystkim sportem uprawianym w gorach a nie w zamknietych Osrodkach jak Pinczow i Mieroszow. Dla Aeros jedyna Rampa startowa w Polsce byla Bardzo Niebezpieczna i musial ja piotrolot i Binkowski przebudowac albo znisczyc . Teraz jest spokoj. No jeszcze jak by piotrolota zutylizowac byl by na prawde spokoj. Nie musial by moj najwiekszy sympatyk patrzec na zerdzewiale stringi .
Sterylny slusznie zauwazyl w poprzednim poscie pod adresem jegomoscia , ze wrocil on z kas tam nie wylatany i wsciekly. A moze interesy w sprzedawaniu sprzetu ida zle - bo Zima ? Zawsze powiadam , ze czlowiek ma dwa problemy , SEX i PIENIADZE ! To pierwsze odpada ? Ale to drugie ?
Jestem za postulatami Grzybolastego .Tylko jak to urzeczywistnic?
Mondralinskich na tym forum jest wielu - dodal Endriu , a moze by sie nie wymandrzac tylko cos zrobic. Jasne i trafione slowa. Uwazam , ze kazdy z nas wypracowal juz sobie na tym forum " wlasna dzialke ". Endriu & Cedro holuja . Binkowski szkoli . Informatycy spoleczniacy pracuja nad modernizacja techniczna strony. Wolni Redaktorzy daja z siebie wszystko , aby wartosciowe artykuly uzupelnialy brakujacy podrecznik szkoleniowy. AgiBar -Leslav - Spayder -Kasi troche ja i inni anglosasi .Krytykow mamy wielu i wystarczy spojrzec na stara strone . Proponuje nagrode dla informatykow modernizujacych strone a nie tylko uscisk lapy Prezesa. Czyms musimy dopingowac ludzi do frajerskiej Pracy ??? Technika Video / Foto coraz bardziej szokuje . Pozostaje tylko problem miejsca z kad nas przepedzono i z kad nam wyburzono Rampy Startowe. Wracajac tam bedziemy Szczesliwi i bedziemy mogli cieszyc sie lataniem przez caly Rok Zima i Latem . Wiosna tak jak w calej Europie bedziemy mogli w kazdym momencie wystartowac w gorach na przelot a nie czekac az w zamknietych Osrodkach instruktorzy otworza nam hangar. Aeroklub jest druga alternatywa dla naszego sportu. Uwazam , ze strona jest Swietna i brakuje w niej takich artykulow ktore tlumaczyl Spayder -VG a moze Spadochron hamujacy - Testy Lotni itd.
Nie narzekajmy tylko do dziela bo sezon lotniowy trwa. Zamknieto tylko Sezon Przelotowy. Czy zapomnieliscie juz o lataniu lotnia na Nartach ?? Czy Spadoloty musza kultywowac Wasza tradycje ??? A gdzie sie podziali Zimnolubni ???? :)


Piotrolot chce ci powiedzieć że ja piszę od swego imienia a nie jako firma Aeros. I oczernianie czy pomówienie firmy Aeros na forum, to możesz za to beknąć od strony prawnej. Więc jak masz jakieś uwagi, to na przyszłość pisz do mnie. Bo nie zdajesz sobie sprawy co robisz i co piszesz. To taka uwaga jako lotniarz lotniarzowi, żebyś nie pisał głupot i robił chamstwa na naszym forum.

A co do starego forum i naszych sporów na nim, to prawda nie było wszystko jak należy i w porządku. Ale wszystko idzie do przodu i czasy się zmieniają. Jedni się cofają drudzy mądrzeją. Trzeba patrzeć do przodu a nie rozgrzebywać co było. Bo w przeciwnym wypadku nic z tego nie będzie. Nasze forum rozpadnie się lub będzie taką enklawą do wspomnień, lub opisywania, jak konserwować grzyby, czy jakie stringi lepiej ubrać na startowisku, żeby wystawić dupę na pokaz.
Ja nie neguję pracę jaką wykonują teraz ludzie, co zajmują się tą stroną. Ale również chce żeby się ta strona rozwijała i robiła swoją robotę jak należy, bo teraz to raczej ta strona wegetuje a nie pracuje.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 13:44 #6801

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
OK - NIE BEDE robil , jak to nazywasz chamstwa ale bede adresowal bezposrednio pod Bushchak a nie pod Firme .Przepraszam. Masz pierwszy nik Aeros i to zmyla - ok
Uwazam , ze Nasze Polskie Forum nie rozpadnie sie Nigdy , bo stoi na mocnych fundamentach , ktore zbudowali nam Seniorzy i Konstruktorzy Polskiego Lotniarstwa. Miedzy innymi widzisz ich jak pozamykali sie w swoich Osrodkach Szkoleniowych . Wyjezdzaja czasem w gory ale latanie interesuje ich z pod wlasnego hangaru. Rozumie ich bo osiagnolem podobny wiek. Przyszlosc nalezy do mlodziezy i dlatego wspominam w poprzednich watkach - WROCMY W GORY !
Co do Kulinarnej strony Lotniowej to nie zazdrosc nam , ze forumowicze umia ustylizowac jedzenie na " forme lotniskowa " Zrob nam konkurencje i pokaz co Ty robisz w kuchni. Nie sadze , ze zmywasz tylko Gary :woohoo: Od moich stringow sie odczep bo wole je bardziej jak twoje wyciagniete bokserki z ktorych wystaje jeden " migdal ".
Piszesz , ze ta strona nie pracuje a tylko wegetuje . Nie Bluznij Prosze ! Wstawcie licznik odwiedzin i zacznijcie wyscigi z Aeromania. Sam tu chetnie zagladam nie po to aby popatrzec na Twoje fochy lecz dlatego , ze na Aeromani jest o wszystkim a w Lotnie Pl. - wiadomo. Lotnie .Pl zapiepszaja TURBO w przod pod kazdym wzgledem . Grzybolasty Motywuje i utrzymuje atmosfere Miedzynarodowa. Potrzeba tylko technicznych chwytow na stronie o ktorych wiedza tylko Admini.
Co do Ciebie to brak mi w Tobie kontaktu w tlumaczeniach ukrainskich aerodynamikow na strone polska . Znasz swietnie jezyk a ograniczasz sie tylko do konsumowania i krytykowania. Czepiasz sie Smyka i chcesz z niego wydusic wszystko . Nie znam go dobrze , ale Facet daje z siebie wszystko nawet w PSP.Szukasz kolejnych ofiar i pociagasz ich do odpowiedzialnosci za stagnacje. A co Ty dajesz z siebie? Pare fot - Szkolenie na Krymie- no i umiesz pokazac swoj lot na YouTube ? Pytam co dalej zaoferujesz ????
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 14:10 #6802

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35

michalo napisał: Jest taka strona:
LIVETRACK
na której można obserwować na żywo loty każdego kto uruchomi na swojej komórce odpowiedni program wysyłający aktulaną pozycję.
Może ktoś z forumowiczów potrafiłby wstawić coś takiego na naszej stronie tak aby zawsze gdy ktoś z nas jest w powietrzu można było tutaj śledzić jego położenie. Oprócz fajnego oglądania byłoby to bardzo pożyteczne przy organizowaniu zwózki dla kogoś kto poleci na przelot.

Teoretycznie gdyby założyć na stałe event o nazwie lotnie.pl na cały sezon - można założyć jakiś testowy event, żeby sprawdzić czy może być task open bez miejsca startu i TP, ale raczej nie powinno być problemu.
Kto chciałby umieszczać pozycjonowanie na stronie może je uruchomić na telefonie z GPSem - potrzebny uruchomiony przesył danych co 10s, wg livetrack teoretycznie wychodzi ok. 150kb na 5h lotu, ale przez utraty połączeń, logowanie się do sieci itd. może wyjść do 8MB na 5h.
Można embedować strony livetracku na stronach w iframe np.:

www.livetrack24.com/embed/tasks/IDtasku

Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Andrelo.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 14:11 #6803

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295
No coś takiego! Piotrolot, czyś Ty coś wypił, (Oktoberfest już się skończył)
że tak do rzeczy piszesz!?
Zdopingowałeś mnie do zalogowania i pochwalenia Cię za ten ostatni post.
Widac,że jednak potrafisz... :woohoo: :woohoo:
Tak trzymaj! Dostałeś plusa ;)
PS. Na razie zostawiam stopkę, skomasowałem, może komuś się przydadzą te dane.
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez VEGA.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 14:44 #6804

Co do Pucharu Lotnie.pl to w zupełności się zgadzam, żeby dawać loty na stronę XCC i pod koniec sezonu ogłosić zwycięzce sezonu 2013.
Będą sponsory i powinno być bardzo dobrze, bo zasady na XCC bardzo dobre i klarowne.
Paweł(VEGA) :lol: dobry jesteś :lol: :lol: :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 20:32 #6807

  • endrju
  • endrju Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 290
  • Oklaski: 26
  • Otrzymane podziękowania: 164
Piotrolot napisał:

Miedzy innymi widzisz ich jak pozamykali sie w swoich Osrodkach Szkoleniowych . Wyjezdzaja czasem w gory ale latanie interesuje ich z pod wlasnego hangaru. Rozumie ich bo osiagnolem podobny wiek. Przyszlosc nalezy do mlodziezy i dlatego wspominam w poprzednich watkach - WROCMY W GORY !


ha! I tu Cię zaskoczę, jeszcze w trakcie tego sezonu wymyśliłem,że możemy się spotkać na lataniu górskim, ale z holowaniem za motolotnią. Od pomysłu do działań. Rozmowy (ich temat)z Dyrekcją Aeroklubu Nowotarskiego spotkały się z zainteresowaniem, żeby nie powiedzieć zaciekawieniem i sympatią. Przy okazji podziękowania dla Krzyśka Dudzińskiego za pomoc w tych relacjach.Droga otwarta. Może się uda polatać nad Tatrami(ocz. tam gdzie wolno ;) ). Nad górami od północnej strony doliny nowotarskiej, które są w bezpośrednim zasięgu holu, oczywiście przy dobrej pogodzie, jest to pewne. Jakoś zabrakło "pałeru" żeby to zrealizować w tym roku.Transport sprzętu na podhalańskie lotnisko wymaga trochę fatygi i dlatego, ważne jest, aby się konkretnie zadeklarować do udziału w takiej zabawie. Proszę wszystkich zainteresowanych o pomoc w realizacji tego pomysłu i udziału w nim. Krótko mówiąc, musimy się zgadać odnośnie ilości owych deklaracji, terminu, czasu pobytu, kwaterunku,itp.Ja sprzęt holujący dowiozę i mam nadzieję, że będzie dla kogo. Wszelkie pytania, pomysły, sugestie mile widziane i potrzebne :)Zima przed nami i jest trochę czasu, żeby coś wstępnie ustalić. Gdzie? może jakiś nowy wątek, priv,telefon cy co... :)
Podziękowali: Leslaw, Piotrolot, frnandu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez endrju.

Odp: Re: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 21:17 #6808

  • daf
  • daf Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot
  • Pilot
  • |_ /\ T /\ /\/\
  • Posty: 557
  • Oklaski: -3
  • Otrzymane podziękowania: 38

frnandu napisał: Ale odnosze wrazenia ze ty nie podzielisz ta moja opinia....a bedac ty, z tego co sie orientuje rowniez w branze IT, to czemu do tej pora i przez ostatni pary lat Cie sie nie zachcialo pomagac w stronie techniczna serwisu?

Kontrujesz zmieniając kontekst tego o czym ja pisałem.
"Przesłuchiwanie" w taki sposób nie ma żadnego sensu. A clue to fakt, że ani Ty ani ja nie próbowaliśmy czy nie pomogliśmy do tej pory przy technicznej stronie lotnie.pl. Każdy ma jakieś powody, chociaż moje nie są wyraźnie określone, raczej po prostu o tym nie myślałem. Sądziłem, że Ci co prowadzą serwis wiedzą co robią.
Poza tym nie jest wykluczone, że kiedyś jeszcze będzie ku temu okazja. Chcę zaznaczyć, że moja pierwsza wizyta na lotnie.pl dokonała się bodaj jesienią 2008r., a wtedy nie miałem prawa i nie czułem się w ogóle lotniarzem, bo dopiero zaczynałem interesować się tematem. Nie identyfikowałem się wcześniej ze środowiskiem, co też było jakimś przyczynkiem do biernej postawy. Właściwie teraz dopiero się to zmienia, "zdobyłem przyczółek", bo jestem po (oficjalnym) szkoleniu. Szansa dopiero przede mną.
Poza tym - podobnie jak Ty - lubię wiedzieć na czym stoję i mieć sprawy konkretnie ustalone, żeby nie było nieporozumień(odnośnie statutu, podziału ról, etc.).
Jednakże różnica między mną a Tobą jest taka, że ja nie żalę się w dosyć pretensjonalnym i krzywdzącym pewne osoby tonie, oficjalnie na łamach forum. Jednocześnie nie twierdzę, że nie masz w jakimś stopniu racji. Pewnie prawda leży po środku, jak to się mówi.

frnandu napisał: to nie jest argument zeby nic nie naprawiac ani doskonalic przez 2 lata....

To nie był argument po temu, żeby tak wnioskować, chciałem tylko podkreślić znaczenie tego co już jest.

frnandu napisał: Smyk poznalem z....miejsc praca :)
I z nim przyjechalem do Pinczowa. Zadna lotnie.pl mi nie byla potrzebna do tego.

Nie każdy ma Smyka w pracy, zatem inni mają przed sobą inną drogę(czyt. lotnie.pl) do lotniarstwa i wszelkich informacji w temacie i znalezienia się kiedyś ew. w Pińczowie..np. ja.

Pis!(nie mylić z pewną partią polityczną..;))
Airborne FUN 160 >> Thalhofer Vector >> Airborne Blitz 146
ZK-B 2012r., w powietrzu 18 godz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez daf.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 21:30 #6809

Frnandu napisał

Przepraszam ale sie z tym nie zgadzam. Dla mnie wzbudza nieporozumienia, czemu ktos bezinteresownie mialby cos takiego robic? Ja osobiscie wole wiedziec dlaczego ktos cos robi. Tak jak n.p. ze robisz cos dla wspolnej dobra klubu do ktory nalezysz i w ktorym czujes ze masz wplywu w demokratyczny sposob.


Filip Kilka lat temu uczył się latać na lotni, ale najpierw kontuzja, a potem praca nie pozwoliły mu na ukończenie szkolenia. Ponieważ był mocno napalony na latanie na lotni, to zdecydował się na stworzenie tej strony. W tamtym czasie była to decyzja dość karkołomna, bo środowisko lotniarskie było małe( tzn jeszcze mniejsze niż jest teraz :) ), ale jak widać idea się przyjęła. Myślę, że Filip ma z tego dużą satysfakcje i to jest główną motywacją jego działań w chwili obecnej. Ale rozumiem też argumentację Fernandu. Po tych paru latach strona wrosła w naszą świadomość i wielu lotniarzy mocno się z nią utożsamia. Stała się poniekąd nasza własnością ze względu na treści jakie w niej zamieszczamy. Myślę, że Filip doskonale to rozumie. Argumentacja Lesława, o warunkach jakie musimy przyjąć na jego stronie do mnie nie przemawia. Jeżeli tworzy się coś i oddaje do dyspozycji jakiejś społeczności to należy się liczyć z tym, że ta społeczność będzie chciała mieć wpływ na funkcjonowanie tego czegoś. W moim odczuciu Filip nie ma żadnych autokratycznych zapędów i nie ma niebezpieczeństwa, że w pewnej chwili zabierze wszystko w teczkę i zwinie manatki. Ale myślę również, że nie byłoby nietaktem zapytać go o to czy nie chciałby przekazać strony jakiemuś szerszemu gremium.
należałoby się tylko zastanowić czy jesteśmy w stanie stworzyć takie gremium i jak ono byłoby trwałe. Proponuję nad tym podyskutować.
Podziękowali: frnandu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Bravo-Delta.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/22 08:06 #6813

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
@Bravo-Delta ;)

moja tresc i forma wywolana zostala pewnymi okolicznosciami i skierowana do konkretnych osob. Czesc osob mogla ja odebrac jako przesadzona.
Powiem krotko: zgadzam sie z Toba w 100%. Problemem moze byc tylko pewnie dogadanie sie kto i w jakim zakresie przejmie odpowiedzialnosc bo mam wrazenie ze wielu ma ochote rzadzic - i nic poza tym.
Prowadzenie strony to pare technicznych aspektow.
Filip przed ponad rokiem zwrocil sie z prosba o pmoc w prowadzeniu strony
www.lotnie.pl/index.php?option=com_kunen...=14&id=1905&Itemid=2
Nie znam oddzwieku jego apelu.

admin napisał: Witam Wszystkich!

Poszukuje pomocy w prowadzeniu stronki.

Agi swietnie sobie radzi z Redakcja. Jednak mamy mnostwo rzeczy do zrobienia by dalej rozwinac stronke.. Ja mam ostatnio malo czasu.. duzo pracy.. troche klopotow zatem pomoc jest niezbedna.

Potrzebujemy pomocy w administracji w sprawach updatu i rozwijania strony. Osoba ktora miala by troche czasu.. doslownie kilka godzin w tygodniu.. Troche wiedzy technicznej i umiejetnosci dzialania ze stronami internetowymi.. tutaj najlepiej w joomli.

Co oferujemy?? Przylaczenie sie do bardzo fajnego zespolu.. duzo mozliwosci rozwiniecia umiejetnosci.. sporo mozna sie nauczyc.. zawodowy rozwoj.. satysfakcje z rozwoju naszej strony! :-)

Zatem osoby zainteresowane prosze o maila do mnie.. ewentualnie wpisy tutaj.

Pozdrawiam serdecznie
Wasz Admin,
fil..


Troska u wielu o to aby ta strona zachowala atrakcyjnosc, dostepnosc i dlugozywotnosc wkazuje jaka wazna role odgrywa ona wmiedzyczasie w polskim srodowisku lotniarskim
i dlatego absolutnie konstruktywnej krytyki strony nie neguje.
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/22 23:40 #6846

  • admin
  • admin Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 83
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 15
Frnandu.. dzis to mam od rana ochote powiedziec gdzie mozesz mnie pocałować i masz chlopie szczescie ze troche do wieczora ochlonalem..
Nie znasz mnie.. wodki sie razem nie napilismy.. w przeciwienstwie do znamienitej czesci tego forum.. a oceniasz.. wyglada nawet na to ze wyrzuciles mnie z klubu.. wiesz co.. albo dales sie jakos sprowokowac albo stuknij sie jakos bezpiecznie a solidnie w to co nosisz pod kaskiem.. akurat Ciebie mam w nosie w tym momencie..
Co do calej reszty.. czasami zyc sie z Wami odechciewa.. flaki sie wywracaja.. i w ogole jestescie beznadziejni.....
tylko jak tu nie KOCHAC takiej popieprzonej bandy romantykow-lotnikow gdzie wezmie jeden z drugim jeszcze jednego kumpla.. jada dwa-trzy dni (bo gdzie tu latac w PL no gdzie).. nawdrapuja pod gore i narozkladaja tych patykow.. polataja pare godzin.. albo i nie jak sie pogoda zj..bie.. narobia sie najada.. nieoplaca sie to ni grosz.. i to dla paru chwil jak ptak..a z drugiej strony kazdy ma swoje zdanie i jego jest najbardziej.. od tego latania to juz strachu na ziemi nie znaja.. same twardziele bo przeciez nie ma trudniejszego sposobu na latanie.. kazdy lotniarz nawet z nad morza ma cos w sobie z Gorala! Jak sie zawezmie to nie lodpusci.. w sumie tak sie kreci dobre kominy.. ale dla czego na ludzi tacy zawzieci?
mam pomysl.. to pomysl racjonalizatorski strony dla Fernando - poza sezonem bede zamykal strone zebyscie pierdul nie gadali.. i zeby Was od kontaktow na forum krew nie zalewala.. a zamiast to na silke! cwiczcie forme na sezon a w sezonie przynajmniej o lataniu gadacie! dobry pomysl ?? :woohoo: na pewno zdrowszy!

Dobra wiadro frustracji wylane.. kto ma mi cos zazle niech spada i szuka sobie miejsca gdzie indziej.. internet jest duzy i zmiesci sie w nim duzo.. jak bedzie lepsza strona lotniowa.. i wszyscy pojda tam gadac, zachwycac blyskotkami technicznymi i bajerami a tu juz nikt nie bedzie zagladal to zamkne strone i bedzie po klopocie..
ale do puki jeszcze ktos tu zaglada.. pogada z kolegami.. (fernandu nie jestes moim kolega) dowie sie czegos o historii to bede ta strone ratowal na tyle na ile mnie stac.. slyszysz fernando? chcesz na pismie? a i do Twojej informacji.. juz mieszkam na terytorium RP.
2 lata temu strona sie tak rypnela (czy Smyk jak wczesniej kombinowal czy nie to ja nie wiem w sensie updatowal czy nie) ze tylko dostawalem telefony zeby coponiektorzy z lotniarzy mogli sobie choc razem (na raz?) porozmawiac.. zeszlo ze 2 tygodnie jak nie trzy.. ale jakos wtedy wyprulismy sobie zyly i wydlubalismy powieki zeby tylko postawic strone na nowo i to w jako takim odmlodzonym stanie..

zebraliscie tutaj kupe informacji.. mnostwo emocji i chwil.. pewnie wiecej usmiechow niz na demotach.. wlozyliscie tu mnostwo pracy!! Agi jest niesamowita!! Naharowala sie tu dla Was jak prawdziwa Naczelna! (Fernandu moze tez masz Jej cos do zarzucenia?? Jak tak to od razu w kly!)nie dajcie sie oszukiwac ze to nie jest Wasza strona.. jedyne czego nie chcialem to tego zeby ktos sie na tej stronie zle czul.. w snsie zeby mu sprawiano przykrosc.. (sorry fernandu dzis Ty masz wyjatek od reguly!) stad nie pozwole na robienie hujni.. Rada Forum uwazam spisuje sie rowniez swietnie.. wszystkie inne Wasze wojenki i animozje sa.. hmm.. Wasze..

uffff.. jednak dalej mi nie przechodzi.. to chyba takie polskie..

dobra.. do rzeczy.. bo zgadzam sie w jednej kwestji z Frnandu.. przychodzi czas ze trzeba sie znowu narobic nad strona.. tylko jak? mam machnac znowu weekendzik albo dwa? Jestescie kochani i pokryliscie ostatnio koszty domeny i serwera (juz dzieki temu tylko to jest Wasza strona a nie taka znowu moja.. ja chyba ani razu nie powiedzialem o sobie ze jestem wlascicielem strony!) ale na informatyka/administratora nie starczy.. roboty jest w huk dla takiego lamera internetowego jak ja! strona przy odrobinie takiego bardziej hop siup wysilku moglaby nawet na siebie spokojnie zarabiac.. ale troche trudno mi sie akurat tym wszystkim bylo zajac przez ostatnie 7 lat.. na szczescie jestem spowrotem wiec zobaczymy..
no dobra a kto teraz zajmie sie pomoca w administaracji.. updatem i wprowadzeniem innowacji dla Fernandu?? widzialem jakis ruch w watku w ktorym jakis czas temu prosilem juz o pomoc.. ja tez mam w huk pomyslow.. kalendarz imprez.. nawet pomysl na wlasny modul przelotowy.. wszystko da sie zrobic jak ma sie troche czasu.. (racja fernandu - motywacji) jak i jest sie troche zdolniejszym ode mnie..
Smyku robimy cos?? Ktos inny?? Ktos ma kolege?? Brata? Siostrzenca czy ziecia moze?? moze Fernandu??

aaa zapomnialem jest strach przed tym czy nie zawine kiecki i nie spierdole na ksiezyc ze wszystkimi lotniami..

Sprawa jest prosta.. i kawa na lawe.. pewnie ze nie chce mi sie zawalac weekendow przed komputerem.. szczegolnie po nocach.. zona moja od niedawana.. obawiam sie wystawi mi fotel na balkon.. a tu zima ale coz Was tez kocham.. ale z drugiej strony nie narobic sie a roscic sobie jakies prawa do strony i chwalic sie kumplom z pracy ze wspolzalozylem kiedys najwieksza i jedyna w zasadzie strone dla lotniarzy w Polsce.. lotnie.pl to byloby cos! ja sobie nawet lotnie.pl w CV wpisuje taki jestem dumny.. 8-10 lat temu.. taki startup a teraz sie tyle mowi o startupach i sieciach spolecznosciowych.. ;-) moze nie ma Was tyle co na facebooku ale i tak jest zajebiscie! ;-)
ale co racja to racja.. jeden nieostrozny krok i rozwalicie ta strone na strzepy.. rozerwiecie miedzy siebie..
I strasznie madrze prawi Maestro! Zalozycie organizacje?? Organizacja bedzie sprawnie dzialala.. bedziecie sie dogadywac a nie skakac sobie do oczu.. wszyscy sie wlacza (w tym Jacek!) wybiora demokratycznie zarzad.. i bedzie sprawnie dzialac.. to naturalnie mozecie dostac wszystkie dostepy do strony, serwery i skierowania domene.. pod warunkiem ze bedzie to miejsce dla wszystkich lotniarzy i Pani redaktor Agi tak dlugo jak ja to bawi i chce sie tym zajmowac..
jesli wszystko naprawde bedzie gralo z taka organizacja.. to mysle ze moge sie zastanowic nad oddaniem domeny.
Bo to Wasza strona jest.. lotniarzy..

Wasz Admin
przepraszam za styl i bledy
Podziękowali: Agi, endrju, grzybol

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena