Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: KOMUNIKAT - zmiany na Forum

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/23 08:46 #6849

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397
Ok

kazdy wylal swoje zale, czasami bylo to wiadro pomyji czasami czysta zimna woda dla otrzezwienia....Kazdy z nas reaguje czasami ...powiedzmy tracac kontrole emocjonalna.
Nikt z nas nie jest pozbawiony emocji - zarowno tych negatywnych jak i pozytywnych.
Jednego czego nie nie mozna wszystkim odmowic - to wspolna pasja i mam nadzieje ciagle wspolna strona internetowa.
Zdania nasze moga sie roznic ale ciagle przyswieca nam tam sama idea. Widac cos musialo peknac......Moze moglo troche inaczej .. ale dobrze ze peklo bo czesc z nas pewna rzeczystosc wymazalo ze swojej swiadomosci
Stronie lotnie.pl przyswieca idea krzewienia lotniarstwa i idea zjednoczenia srodowiska lotniowego. Niestety te drugie nie zawsze wychodzi.... ludzie sie obrazaja z takiego czy innego powodu i nie kontynuuja dalszej dzialalnosc na stronie...szkoda....przy tak malej ilosci lotniarzy ....naprawde szkoda - bo na tym traci zarowno strona lotnie.pl jak i po trochu lotniarstwo w Polsce.
No i teraz do rzeczy. Admin napisal ze jak sie zjednoczymy i przestaniemy zrec to istnieje opcja wspolnej wiekszej administracji, kontroli strony i domeny.
Czesci moglo w miedzyczasie odejsc ochota na udzielaniu sie na lotnie.pl. Bylaby szkoda ale internet jest wielki i w sumie dlaczego ma istniec tylko jedna strona o lotniarstwie? Moze nastepne powstajace strony jeszcze bardziej ozywilyby ta pasje.
To co jednoczymy sie czy nie?

Pozdrawiam wszystkich
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/23 10:52 #6853

  • Rusek
  • Rusek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot-Uczeń
  • Pilot-Uczeń
  • Posty: 234
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 62
A ja tam napisze cos od siebie:)

Co do sporow to fora sa od tego a zeby wymieniac swe zdania...
Admin odemnie szacun choc jestem mlody to poprostu nie znam sie na stawianiu serwera i tak jak mowie szacun.... a ja to bym piwo z Toba wypił:D (choc teraz to nie bo mam kaca:P)
Agi widac ze zamiata to forum i to mi sie podoba:D
tez bym Piwo z Toba wypił:P

Dla mnie ta strona duzo wnosi poniewaz gdzie zaczerpniemy o naszym lataniu tyle jak tu:)
Co do Rusłana te mikołajki to...Fajne Laski:P Piotrolot tez ma cos fajnego w tym ''Swoim własnym stylu'':) przez to wszystko jest chyba ciekawie i nie nudno:P

Co do zmian czy updatu na stronie to... po Co fernando? Latamy czy gramy w world of warcraft czy jakos tak:P? heh najlepiej bd zamiast wytezac umysł ze zmianami na forum, wziasc i pokombinowac zeby miec tych drogich gopro wiecej i Latac wiecej:)))

Tatry nad tym sie skupcie to bd ciekawe:)))
Lanzarot tez fajna spr:P

Tomek...tylko uczen zaden tam pilot:):P

Ludzie bardziej pozytywnie:))) Wkoncu robimy to co tak lubimy:)
Merlin 158>Climax c4,Litespeed S 4.5> Litespeed S4
Viper S
Podziękowali: endrju

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/23 12:49 #6854

Grunt że gadamy i próbujemy znaleźć takie wyjście, żeby każdy w miarę był zadowolony. A reszta jakoś się uformuje i będzie ok.
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/23 14:34 #6857

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35

admin napisał: no dobra a kto teraz zajmie sie pomoca w administaracji.. updatem i wprowadzeniem innowacji dla Fernandu?? widzialem jakis ruch w watku w ktorym jakis czas temu prosilem juz o pomoc.. ja tez mam w huk pomyslow.. kalendarz imprez.. nawet pomysl na wlasny modul przelotowy.. wszystko da sie zrobic jak ma sie troche czasu..

Przyszło mi do głowy po propozycji przy ogłoszeniu, że może zrobić taki "open source" tzn. uruchomić wersję do testów i jak ktoś będzie miał jakiś pomysł, żeby dorzucić jakiś komponent strony to dostanie od Ciebie dla siebie login/hasło, przetestuje sobie sobie uruchomienie rozwiązania i pozostanie przeniesienie go na wersję live.
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re: Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/23 17:58 #6859

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207
Filip, odpisalem Cie TU
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)
Podziękowali: Agi, endrju

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena