Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: KOMUNIKAT - zmiany na Forum

Re: Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 02:24 #6789

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207

Agi napisał: To, że właściciel strony lotnie.pl nie jest osobą aktywnie latającą na lotni, a mimo tego od wielu lat robi coś fajnego dla lotniarzy, to tylko wielki szacun i chwała Mu za to.


Przepraszam ale sie z tym nie zgadzam. Dla mnie wzbudza nieporozumienia, czemu ktos bezinteresownie mialby cos takiego robic? Ja osobiscie wole wiedziec dlaczego ktos cos robi. Tak jak n.p. ze robisz cos dla wspolnej dobra klubu do ktory nalezysz i w ktorym czujes ze masz wplywu w demokratyczny sposob.

Agi napisał: Fernando, spróbuj może postawić na nogi portal dla... powiedzmy Karateków i skutecznie prowadzić go przez pierwszych 7 lat tylko z własnych środków.
Spróbuj, - jak Ci się to uda, to za 7 lat pogadamy ponownie i wtedy Twoje argumenty będą czymś uzasadnione.

Agi, jestem w polsce od roku 2000, od tamtej pora moja zycia zawodowa wiaze sie z prowadzenia portali dla rozne grupy zapalencow ktory sa utrzymany z wlasnych srodkow. Wiem od srodka jaki to stawia wyzwanie. Wiem tez ze jak sie przez 2 lata nic sie nie naprawia i nie wprowadza nowy funkcjonalnosc ktory ida w kierunku oczekiwanie uzytkownicy tych portali, to jest najszybsza droga do smierc tych portali.

Agi napisał: Spróbuj może namówić swoją dziewczynę/żonę/przyjaciółkę do bieżącego prowadzenia jakiegoś związanego z wyłącznie Twoją pasją portalu. I niech to robi przez co najmniej 5 lat, kosztem czasu spędzonego z Tobą.
Jak Ci się to uda, za 5 lat pogadamy ponownie i wtedy Twoje argumenty potraktuję poważnie.
Bo na chwilę obecną, to są one jedynie (jak trafnie napisał Lesław) kopami poniżej pasa, lub (jak napisał Mesiek) – zwykłym zrzędzeniem.

Czy mowimy teraz tu o wlascicielu serwisu? bo nie do konca rozumiem co chcesz udowodnic.
Powtarzam ze to co napisalem byl skierowany tylko i wylacznie do osoba odpowiedzialna za programowanie serwisu, do nikogo wiecej. Jezeli ktos innego to odebral osobiscie negatywnie to taka nie byla moja intencja.

Agi napisał: Cytat:

Idea ta brzmi: Popularyzowanie Lotniarstwa w Polsce.


Dla mnie jest to za malo zeby mi zmotywowal do wspolna tworzenia.

Agi napisał: Fernando, odpowiedz sobie na pytanie, na ile Ty w jeden czy drugi sposób pomogłeś..

Chetnie pomoge w wszelki sposoby mozliwe dla mnie, od momentu kiedy bede czul ze jest to spolna wlasnosc i ze niezaleznie co sie stanie z zapalem lub dobra chec wlasciciel, to dalej bedzie mogl istniec.

Agi napisał: Fernando, odpowiedz sobie na pytanie, czy Ty to miejsce szanujesz..


Zrozum to tak: jakbym nie szanowal to bym mial to wszystko gdzies i bym tu nie wchodzil ani sie nie udzielal, jak z reszta juz pary osob postanowil robic. Zalezy mi zeby to mial ksztalt klub lub stowarzyszenia a nie bylo wlasnosc prywatna czejs.
Siedze o 3:21 nad ranem, mysle i przymielam idei w glowie. Moze bezsensu, moze wlasciwie tylko wam przyszkadzam, i lepiej zebym byl cicho.
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 05:24 #6790

  • grzybol
  • grzybol Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 261
  • Oklaski: 21
  • Otrzymane podziękowania: 275
Panowie JEST DOBRZE!

Zgadza sie ze “dobrze” to najwiekszy wrog perfekcyjnosci, ale trzeba sobie zadac pytanie czego oczekujemy od strony lotnie.pl?

Przede wszystkim fajnej atmosfery! - i mamy to!

Druga sprawa to ciaglego kontaktu miedzy nami lotniarzami (ale mi sie rymuje -ha). Dzieki tej naszej stronie poznalem kupe pilotow! (mam nadzieje ze kiedys bedzie szansa poznac sie osobiscie). Teraz, jesli taka strona jak “lotnie” zaoferuje nam cos wiecej niz to o czym wspomnialem to juz mozemy to traktowac jak cos “extra” cos co mozemy nazwac takim malym luksusem i niech tu wylicze:
a) Duuuzo przyjemniejszy interfejs od tego starego. To jest moja prywatna ocean jako uzytkownika. Uklon w kierunku administratorow jak i wlasciciela strony!
b) ARTYKULY – to sa ekstra spedzone dziesiatki godzin ktore mogly by byc poswiecone na zupelnie cos innego. Wielki uklon w kierunku Agi, Barka, Enjdrju Sterylny (nikt tu w Chicago nie pisze artykolow! – urzywamy starego ochydnego “yahoo” na ktorego juz nie moge patrzec!)
c) Niemalze ciagly monitoring tego co sie dzieje na portalu wraz z blyskawicznymi odnosnikami do starych artykulow/postow (Agi – skad Ty bierzesz na to czas! PODZIWIAM ! Mam Wielki Szacunek dla Twojego taktu i niesamowitego poswiecenia!)

Tutaj za “wielka woda” w tych portalach lotniowych nikt sie nie bawi w takie extra gadzety jak interface czy extra artykuly podparte masa zdjec. Wszyscy tutejsi forumowicze przewaznie (nie zawsze ;) ) koncentruja sie na lataniu. Nikt ale to nikt nie poswieci extra 10 minut na to zeby cos extra zrobic. Czas to pieniadz! Uwierzcie mi ze z przyjemnoscia wchodze tu na lotnie.pl. bo duzo symapatyczniej ta strona wyglada, a przy tym czuje sie fajna atmosfere. No I o to chodzi !!!

Widze Fernando ze mocno jestes skoncentrowany na technicznej stronie tego portalu. Wynika to z Twojego zawodu – SUPER! Zaproponuj wiec swoja pomoc administratorom, napewno chetnie z tego skorzystaja I strona bedzie jeszcze lepsza.
Szkoda tylko ze po prostu nie powiedziales “zrobie to … czy zrobie owo”.
Fernando, podziwiam twoj zapal i pomysly na ulepszenie technicznej strony tego portalu, wiec zakasaj sam rekawy i do pracy ale nie podsylaj tutaj trzecich osob ktore w przeszlosci sie nie sprawdzily. Prosze nie namawiaj tutaj nikogo do cofania sie w przeszlosci. Niedlugo to zrozumiesz.
Jesli traktujesz serio to wszystko o czym mowiles to nic Ci nie pozostaje tylko zaczac pracowac samodzielnie.

Pamietaj ze atmosfera istniejaca na lotnisku po wyladowaniu jest wazniejsza od atmosfery przed ladowaniem ! - przeciez to lotniarstwo to nasze hobby, nasza rozrywka, nasza odskocznia, nasza pasja …
A tak w ogole to przyjmij moje gratulacje za postepy w lataniu!

Jesli chodzi o Ruslana to tez jestem “ZA” jesli chodzi o “Puchar Lotnie.pl” ! (tylko na milosc Boska nie tykajcie trackow! Nikt na swiecie nie obcina trackow! XCC perfekcyjnie liczy punkty I jest wystarczajacym softwerem jak na rozgrywanie takich calosezonowych zawodow. Uczmy sie wszyscy przepisow i regulaminu jaki obowiazuje na calym swiecie a nie tworzmy jakis mutantow ktore tylko mieszaja poczatkujacym pilotom w glowach. Chodzi o to by w malych zawodach w kraju pomalu przygotowywac sie do zawodow miedzynarodowych – no ale to tak na marginesie)

Ruslan jesli chodzi o twoja uwage dotyczaca innych zdjeci niz lotnicze to … wyluzuj – please ;) ! Fajnie jest czasami zobaczyc folklor jak pije sie piwo na Alasce czy jak nosi sie stringi w Bawarii – przynajmniej jest wesolo a o to w tym wszystkim chodzi ! Smiejmy sie w czasie zimy jak nie mozemy latac!

Korzystajac z tego ze juz tu glowe wam zawracam, mam pytanie do Ciebie Michalo jak i do innych forumowiczow, a mianowicie czy lataliscie z telefonami komorkowymi i czy probowaliscie laczyc sie z kimkolwiek podczas lotu? Pytam dlatego ze tu w Stanach 10 lat temu moglem bez problemu zadzwonic bedac na lotni na wysokosci 1700m nad ziemia, natomiast po wprowadzeniu przez firmy telefonii komorkowej wiez kierunkowych bedac na wysokosci wiekszej niz 400-500m zadna komorka nie ma sygnlu. Ciekawi mnie jak to wyglada na dzien dzisiejszy w Polsce jak i w calej Europie.
Taki “Livetrack” jak i wiele mu podobnych programow nie dziala tutaj w przypadku lotniarzy bo po prostu komorka traci kontakt z wiezami. Jedyne urzadzenie jakie dziala niezawodnie to “SPOT” ktory kontaktuje sie bezposrednio z satelita a nie wieza telefoniczna.
www.findmespot.com/en/index.php?cid=101
Strasznie jestem ciekaw do jakich wysokosci w Polsce mozna urzywac komorki?

Agi pamietaj ze jestes Boska! Wiesz ze my wszyscy nie mamy slow jesli chodzi o Twoje poswiecenie i to wszystko co robisz, robisz to po prostu profesjonalnie.
Chlopcy nie pija do Ciebie! Oni chca pomoc, ale nie zawsze im wychodzi sposob w jaki chca to powiedziec.

Panowie jest DOBRZE! Jesli chcecie cos zmienic to do pracy. Ja oferuje pomoc w organizacji pucharu lotnie.pl jesli taka bedziecie potrzebowac.
“Jesli w wieku 20 lat nie jestes liberalem to znaczy nie masz serca, jeli w wieku 40 lat nie jestes konserwatysta to znaczy nie masz rozumu” – Winston Churchill.
Podziękowali: frnandu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez grzybol.

Odp: Re: Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 07:55 #6791

  • Leslaw
  • Leslaw Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 809
  • Oklaski: 13
  • Otrzymane podziękowania: 397

frnandu napisał: Przepraszam ale sie z tym nie zgadzam. Dla mnie wzbudza nieporozumienia, czemu ktos bezinteresownie mialby cos takiego robic? Ja osobiscie wole wiedziec dlaczego ktos cos robi.


Czy na prawde trudno pojac ze sa ludzie ktorzy dzialaja na www.lotnie.pl w w celu propagowania lotniarstwa w Polsce BEZINTERESOWNIE ?

frnandu napisał: Jezeli ktos ma to robic w swoj czas prywatnym i za darmo, to juz wole zeby byl ktos ktory na codzien zyje ta pasja, a jezeli go moge spotkac na jakis startowisko, lotnisko lub w powietrze to juz git. Wtedy jest jasne dla mnie dlaczego to robi, bo widze ze naprawde sie pasjonuje lotniarstwem i rowniez bedzie wymyslal co mozna zmienic w serwisie co by sie nam przydalo. Innaczej nie znajac osoba i wiedzac ze ta pasja jezeli jest to w stanie pasywny, to sie zastnawiam czemu wlasciwie to robi, i czy jeszcze mu daleko do "na cholerę mi to potrzebne?".


Moze bedzie okazja zrobic spotkanie w Polsce, zaprosic Filipa i moze Twoje obawy zostana rozwiane......i podzielisz sie wtedy swoja wiedza np. o poznanych przez Ciebie startowiskach i ladowiskach.

frnandu napisał: Siedze o 3:21 nad ranem, mysle i przymielam idei w glowie.


ja bym Ci radzil spac
Lotnia: Wills Wing RamAir 154
Seedwings Merlin 148
Finsterwalder Funfex
Seedwings Spyder 14

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Leslaw.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 10:24 #6793

  • piotr6641
  • piotr6641 Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 585
  • Oklaski: 29
  • Otrzymane podziękowania: 452
Gdy czytam Fernando Twój blog lub gdy czytam artykuły na lotnie.pl nie widzę żadnej różnicy. Natomiast jako lotniarz o wiele bardziej chciałbym czytać Twoje opisy, doświadczenia na lotnie.pl ponieważ odwiedzam tą stronę 1000% częściej. W końcu powstała ona dla nas i zawsze wydawało mi się, że to my ją rozwijamy poprzez forum, zdjęcia itd. Wszystko jest w jednym miejscu. Każdy z nas może założyć swój własny wątek, własny temat i go rozwijać. Nad wszystkim czuwa Agi, szczerze mówiąc nie wiem kiedy Ona śpi, przenosi wątki w odpowiednie miejsce. Kto z nas od razu przytacza inne archiwalne odnośniki do bieżących tematów? Ja za jej pracę ją podziwiam.
Moim zdaniem jak będą zakładane lotnie1.pl , lotnie2.pl itd to się wszystko gdzieś w końcu straci, nikt nie będzi nic pisał no chyba, że tylko sam założyciel.
Tak, można powiedzieć mamy "swoją społeczność" na lotnie.pl, a jak ktokolwiek ma zdolności, pomysły na poprawę funkcjonalności strony to jeśli to jest dobry pomysł to jaki problem go zastosować. Tak to mi się wydaje.
Gołe baby i takie tam inne, takie życie wszędzie są i nawet Ty Rusłan takie zdjęcia wklejasz. Druga sprawa co byśmy bez nich zrobili. Też na to jest odrębny temat. Śmiech to zdrowie, a to, że się nie "kochacie" z Piotrolotem, no cóż ludzkość nie jest doskonała.
Avatarki?, kto co lubi, jeden chce być blondynką, drugi sobą. Ale są spotkania, miejsa do startowania, gdzie w końcu się poznajemy osobiście. Nie jest nas milion więc nie jest problem zakodować w głowie kto jest kto. No chyba, że skleroza jest galopująca. Rusłan, parę razy mnie już widziałeś, a i tak zawsze zapominasz, bez urazy.

Piotr Nowak (żeby było wiadomo, kto)
Lotnia: Atos, Seedwings Merlin 158, Atlas,
napęd własnej konstrukcji
ŚK od 2011

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re: Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 10:35 #6794

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207

piotr6641 napisał: Natomiast jako lotniarz o wiele bardziej chciałbym czytać Twoje opisy, doświadczenia na lotnie.pl ponieważ odwiedzam tą stronę 1000% częściej.

Mimo to ze pisze gdzies indzie to jednak tu wrzucam odnosniki do miejsce gdzie pisze. Robie to poniewaz wlasnie jak mowisz jest tu dalej skupisko lotniarze z kim chce sie podzielac to co przyzylem.
Wrzucam te samy odnosniki rowniez w inny miejsce gdzie tez sa kilka inny lotniarze ktory z rozne powodow akurat tu nie zagladaja.
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez frnandu.

Re: Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 10:41 #6795

  • frnandu
  • frnandu Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+
  • Pilot 100+
  • POLtugalczyk
  • Posty: 716
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 207

grzybol napisał: Korzystajac z tego ze juz tu glowe wam zawracam, mam pytanie do Ciebie Michalo jak i do innych forumowiczow, a mianowicie czy lataliscie z telefonami komorkowymi i czy probowaliscie laczyc sie z kimkolwiek podczas lotu? Pytam dlatego ze tu w Stanach 10 lat temu moglem bez problemu zadzwonic bedac na lotni na wysokosci 1700m nad ziemia, natomiast po wprowadzeniu przez firmy telefonii komorkowej wiez kierunkowych bedac na wysokosci wiekszej niz 400-500m zadna komorka nie ma sygnlu. Ciekawi mnie jak to wyglada na dzien dzisiejszy w Polsce jak i w calej Europie.


Wiem ze:
1) proba przysylanie dany na zywo o lokalizacja pilot podczas lotu byla udana, Smyk lecial w pinczowie, a ja siedzac w Warszawie go sledzilem i zazdroscilem kibicowalem, trzebaby sprawdzic na jaka maksymalna wysokosc byl wtedy, lot jest gdzies w XCC, poszukam.

2) jak bylismy w tym roku w Wloszy w dolomitach, endrju z ladowisko zadzwonil do Macka ktory jeszcze latal i dla nasza dziewienia odbieral telefon :) , Maciek pamietasz na jaka wysokosc byles wtedy?

3) zawody lotniowe w Wloszy ( www.livetrack24.com/tasks/540 ) sledzilem pozycje kazdy startujacy zawodnik (bo akurat rozdawali im bajer do livetrack24), a to chyba dziala na zwyklej karty SIM. Czekalem caly czas az punkcik z napisem DARIUSZ PERENC startuje ale nie startowal :-(
Czy Leci z Nami Pilot?
……………………………………………………………………………………
Lotnie: Aeros Combat L , Wills Wing U2 160 , Seedwings Space 14 , Synairgie Club 15 (ŚK od 2011)
Motolotnia: Jazz2000 Stratus P2L Rotax 582 (ŚK od 2012)
Podziękowali: grzybol

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez frnandu.

Odp: Re: Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 10:59 #6796

Do klikuset metrów (500-700)w Polsce telfony działają napewno, czy wyżej nie wiem. Może jakiś szybownik lub motolotniarz nam podpowie, napewno łatwiej to sprawdzić lecąc w pozycji siedzącej kiedy ma się swobodny dostęp do telefonu.
Lotnie:
Air Wave - Magic Kiss 144,
Wills Wing - HP AT 158
Moyes - Xtralite 147,
Seedwings - Spyder 14
Quasar - Relief 215C
ŚK - od 2007r.
Podziękowali: grzybol

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 11:07 #6797

  • piotr6641
  • piotr6641 Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 585
  • Oklaski: 29
  • Otrzymane podziękowania: 452
Używam telefonu jako gps i będąc jakieś 300 metrów nad Skrzycznem dzwonił do mnie. Ale nadajnik chyba też jest na szczycie góry więc to nie to samo co na nizinach
Lotnia: Atos, Seedwings Merlin 158, Atlas,
napęd własnej konstrukcji
ŚK od 2011
Podziękowali: grzybol

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 11:29 #6798

  • Piotrolot
  • Piotrolot Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Pilot 100+, Sponsor lotnie.pl 2015
  • Posty: 4295
  • Oklaski: -258
  • Otrzymane podziękowania: 583
Agi@ Dzieki za podsumowanie fochow Ruslana. Aeros ma skleroze , jest czepialski i zapomina o swoich golych Babach mikolajowych wstawionych na strone . Zeby te Baby staly chociaz na tle lotni , tak jak Ja to wyszukuje . To ma byc motyw lotnczy !
Aeros ma depreche jesienna i nie zaglada do ksiazek kucharskich z ktorych mozna stwozyc latajace Pysznosci. Poprostu Klodki hangarow rdzewieja na rybolowiu . Oznacza to w tlumaczeniu , ze nastapil tam brak latania a lotniarstwo jest przede wszystkim sportem uprawianym w gorach a nie w zamknietych Osrodkach jak Pinczow i Mieroszow. Dla Aeros jedyna Rampa startowa w Polsce byla Bardzo Niebezpieczna i musial ja piotrolot i Binkowski przebudowac albo znisczyc . Teraz jest spokoj. No jeszcze jak by piotrolota zutylizowac byl by na prawde spokoj. Nie musial by moj najwiekszy sympatyk patrzec na zerdzewiale stringi .
Sterylny slusznie zauwazyl w poprzednim poscie pod adresem jegomoscia , ze wrocil on z kas tam nie wylatany i wsciekly. A moze interesy w sprzedawaniu sprzetu ida zle - bo Zima ? Zawsze powiadam , ze czlowiek ma dwa problemy , SEX i PIENIADZE ! To pierwsze odpada ? Ale to drugie ?
Jestem za postulatami Grzybolastego .Tylko jak to urzeczywistnic?
Mondralinskich na tym forum jest wielu - dodal Endriu , a moze by sie nie wymandrzac tylko cos zrobic. Jasne i trafione slowa. Uwazam , ze kazdy z nas wypracowal juz sobie na tym forum " wlasna dzialke ". Endriu & Cedro holuja . Binkowski szkoli . Informatycy spoleczniacy pracuja nad modernizacja techniczna strony. Wolni Redaktorzy daja z siebie wszystko , aby wartosciowe artykuly uzupelnialy brakujacy podrecznik szkoleniowy. AgiBar -Leslav - Spayder -Kasi troche ja i inni anglosasi .Krytykow mamy wielu i wystarczy spojrzec na stara strone . Proponuje nagrode dla informatykow modernizujacych strone a nie tylko uscisk lapy Prezesa. Czyms musimy dopingowac ludzi do frajerskiej Pracy ??? Technika Video / Foto coraz bardziej szokuje . Pozostaje tylko problem miejsca z kad nas przepedzono i z kad nam wyburzono Rampy Startowe. Wracajac tam bedziemy Szczesliwi i bedziemy mogli cieszyc sie lataniem przez caly Rok Zima i Latem . Wiosna tak jak w calej Europie bedziemy mogli w kazdym momencie wystartowac w gorach na przelot a nie czekac az w zamknietych Osrodkach instruktorzy otworza nam hangar. Aeroklub jest druga alternatywa dla naszego sportu. Uwazam , ze strona jest Swietna i brakuje w niej takich artykulow ktore tlumaczyl Spayder -VG a moze Spadochron hamujacy - Testy Lotni itd.
Nie narzekajmy tylko do dziela bo sezon lotniowy trwa. Zamknieto tylko Sezon Przelotowy. Czy zapomnieliscie juz o lataniu lotnia na Nartach ?? Czy Spadoloty musza kultywowac Wasza tradycje ??? A gdzie sie podziali Zimnolubni ???? :)
Pilot Szybowcowy 326 h. Prak Instr. kl 2. Mech.Osługi s-ków do 5700 kg według CZLZ-4i-1311/4/78. Pilot Motolotni Nr. 1072 (25 h) Pilot Moskito - 1 h

Delta Piotrolot

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: KOMUNIKAT - zmiany na Forum 2012/11/21 11:53 #6799

  • Agi
  • Agi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Sympatyk, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 2953
  • Oklaski: 19
  • Otrzymane podziękowania: 338
Piotrolot napisał:

Agi@ Dzieki za podsumowanie fochow Ruslana ... Aeros ma skleroze , jest czepialski i zapomina o swoich golych Babach mikolajowych wstawionych na strone ... Aeros ma depreche jesienna...


Piotr, ja Cię bardzo proszę..
Nie dolewaj oliwy, bo znowu zaczynasz obrażać..
Przecież wiesz, jak to się zawsze niefajnie kończy.. Chyba tego nie chcemy??

"Dzień bez zaglądnięcia na Forum, jest dniem straconym" - Dr Flatter
"Jak jest?? Jest lotnie!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena