Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Sekretny klucz Zapamiętaj mnie

TEMAT: Lotniowy Puchar Przelotowy 2015

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 14:43 #2016117

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35
Jeśli mogę coś doradzić jako osoba, która nie będzie nigdy zainteresowana zawodami (bo wylądowanie dalej niż 5km od zaparkowanego samochodu niezaleznie od długości lotu będę traktował jako porażkę) to radzę zapomnieć, ze jakieś zawody można wygrać czy ułożyć przy pomocy regulaminów i kruczków do eliminowania przeciwników - zawsze będzie jakiś Darek Perenc czy Darek Chrobak na których żadne regulaminy nie pomoga :woohoo:

Jak regulamin będzie "układany pod kogoś/miejsce" to po prostu nie będzie uczestników, bo trzeba mieć specyficzne cechy charakteru by chcieć w nich uczestniczyć.
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Andrelo.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 15:03 #2016118

  • VEGA
  • VEGA Avatar
  • Wylogowany
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Instruktor, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Posty: 990
  • Oklaski: 16
  • Otrzymane podziękowania: 295
RATUNKU !!! :woohoo:

Agi, wykasuj proszę tu moje posty.

:woohoo: mnie tu nie było :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Pozdrawiam Pawel by VEGA
Lotniowe aktualności z Austrii i Niemiec, wyniki VEGA XC-CUP, historia lotniarstwa, zawody, techniczne porady itp - zapraszam na:
www.vega-lotnie.eu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 17:30 #2016119

VEGA napisał: RATUNKU !!! :woohoo:

Agi, wykasuj proszę tu moje posty.

:woohoo: mnie tu nie było :woohoo: :woohoo: :woohoo:



O-o-o-o-o-o nie Pawełku!!! :lol: :lol: :lol: Zaraz Smyku pozamiata, dowiezie i wstawi ci klocek i zaklei go, żebyś był świadom w jakiej piaskownicy jesteś :lol: :lol: :lol: :lol:
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 18:19 #2016120

Wypowiedź usunięta jako sprzeczna z Regulaminem.
Prosimy Użytkownika o przestrzeganie zasad obowiązujących na Forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rada Forum.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 18:49 #2016121

Pulsar napisał: Witam.

Trafnie to ujął Brawo DELTA nic dodać nic ująć Rusłan, jak zwykle p......i od rzeczy.Nawet zabiera się za odbieranie pucharu właścicielowi - jego już całkiem pogięło a wszyscy koledzy na to dają się łapać. Ja mam prośbę do szanownej Komisji z RADY PILOTÓW ,ALBO ZABIERZCIE MU LOTNIE,ALBO KLAWIATURĘ ,BO TO JEST JEGO ZYWIOŁ SKŁÓCAĆ ŚRODOWISKO ON TO KOCHA . TYM RAZEM NAPISZĘ OSTRO TO JEST MENTALNOŚĆ UKRAINSKA A NIE POLSKA TO U NIEGO SIĘ NIE ZMIENI IM JEST GORZEJ TYM JEST LEPIEJ . Beż przerwy brużdzi moim skromnym zdaniem jest potrzeba temu wreście położyć kres ,tak dalej być nie może bo ten człowiek .jak widzicie jest zdolny do rozbicia naszego środowiska i robi to i na tym polu zaczyna odnosić sukcesy czy szanowni koledzy tego nie widzą? :( :( :( :( Pulsar.


Pulsra proszę postaraj się i napisz coś normalnego i na temat, bo to co napisałeś powyżej, to totalne dno!!! :)
Lotnia Aeros Combat 13.5GT, Paralotnia NIVIUK ARTIK5
www.aeros.com.ua
www.aerospara.com
www.kievprop.com/index.html
www.youtube.com/user/RuslanBushchak/videos
www.facebook.com/ruslan.bushchak
Skype: ruslan-b,
tel. +48 503 547 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 19:20 #2016122

P.Rusłan nie będę z tobą dyskutował,BO TO NIE TA PÓŁKA.O ILE POTRAFISZ ZROZUMIEĆ I POJĄĆ CO MAM NA MYŚLI.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 21:06 #2016123

  • Andrelo
  • Andrelo Avatar
  • Wylogowany
  • Czasowo zablokowany
  • Czasowo zablokowany
  • Posty: 1347
  • Oklaski: -172
  • Otrzymane podziękowania: 35

Pulsar napisał: Witam.

Trafnie to ujął Brawo DELTA nic dodać nic ująć Rusłan, jak zwykle p......i od rzeczy.Nawet zabiera się za odbieranie pucharu właścicielowi - jego już całkiem pogięło a wszyscy koledzy na to dają się łapać. Ja mam prośbę do szanownej Komisji z RADY PILOTÓW ,ALBO ZABIERZCIE MU LOTNIE,ALBO KLAWIATURĘ ,BO TO JEST JEGO ZYWIOŁ SKŁÓCAĆ ŚRODOWISKO ON TO KOCHA . TYM RAZEM NAPISZĘ OSTRO TO JEST MENTALNOŚĆ UKRAINSKA A NIE POLSKA TO U NIEGO SIĘ NIE ZMIENI IM JEST GORZEJ TYM JEST LEPIEJ . Beż przerwy brużdzi moim skromnym zdaniem jest potrzeba temu wreście położyć kres ,tak dalej być nie może bo ten człowiek .jak widzicie jest zdolny do rozbicia naszego środowiska i robi to i na tym polu zaczyna odnosić sukcesy czy szanowni koledzy tego nie widzą? :( :( :( :( Pulsar.

Też popieram - im mniej pilotów tym mniej kłopotów, paragraf się znajdzie :woohoo:

Pulsar, proponuję też zmniejszyć liczbę pucharów przyznawanych za te same loty, bo one też potrafią w konsekwencji podzielić środowisko :woohoo: A piloci powinni przeiwdywać konsekwencje swoich działań, czyż nie?
Lataj, wnusiu, nisko i powoli
i zwalniaj na zakrętach

Finsterwalder Funfex

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Andrelo.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 21:33 #2016124

  • Daruś
  • Daruś Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 122
  • Oklaski: 2
  • Otrzymane podziękowania: 11
Widzę że już większość wymieniła się uprzejmościami.
To mam propozycje takie do zmiany regulaminu:
1-powrót do starej nazwy - wytłumaczę po za forum
2-każdy zdobywca Pucharu, albo nie może startować albo dzieli mu sie punkty przez np. 2-bo ma to promować młodych pilotów do latania za płot a nie "staruchów"
3-podział po równo lotów w kraju i po za-nie każdy może wyrwać się na warun w kraju ale na kilka dni za granicę tak
4-współczynnik za latanie wspólne- nie wiem czy to technicznie jesteś wstanie wprowadzić
pozd
Podziękowali: Mesiek, Mikołaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 22:23 #2016125

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148

Smyk napisał: Sprawa jest prosta, mogę wyjaśnić metaforą:
Jeśli niebo to piaskownica, a przeloty to klocki, to z tych klocków można budować sobie różne zestawienia, i różnie je nazywać. Tylko wiecie co jest nie tak z tą metaforą? Każdy klocek może być użyty w dowolnej ilości zestawień bez szkody dla nikogo. Szkodnikami są tylko takie dzieci, które widząc, że ktoś robi z ogólnodostępnych klocków jakieś zestawienie, i jakoś mu to wychodzi, chciałyby mu roz..bać to co sobie tam buduje, poprzestawiać, wepchnąć łapy w jego konstrukcję, albo posadzić nad nim jakieś starsze dziecko nadzorujące to, jak sobie stawia klocki. Zamiast się k..wa wziąć i samemu, z tych samych dostępnych klocków, zbudować swoją własną konstrukcję, to nie. Tak naprawdę ch.. wie dlaczego. I jeszcze inną marką szkodników są takie dzieci, które mówią "ten, albo inny, nie będzie używał klocków które w piaskownicy znalazły się za moją przyczyną"...


Jeśli już wyrażamy się tak "dosadnie" to twoją metaforę nazwę bardzo mało wyszukaną, zwyczajnie gównianą. Takie lekcewarzenie innych i ich cichych i nie narzucannych nikomu prócz sobie decyzji świadczy tylko o tobie. Ponadto to o co tak walczyłeś - LPP, spłyciłeś to do jakiejś klockolandii?

Smyk napisał: Ale Lotniowy Puchar Przelotowy coraz mniej jest mój własny (wiecie, kiedy był najbardziej mój? Jak się nazywał Puchar Lotnie.pl - teoretycznie mogłem zmienić regulamin w każdej chwili, wszelkie wypowiedzi, które mi nie pasowały, usunąć z JEDYNEGO liczącego się w necie miejsca, gdzie można było o tym porozmawiać, i w zasadzie nikt nie mógłby mi w tym przeszkodzić, może poza moim wtedy kochanym przyjacielem, Filipem Muzińskim.) Teraz? W życiu

Widzę, że tu nic się nie zmieniło...

Smyk napisał: "wyciągam rzekome sprawy z dawnych lat, zabieram klocki, przepędzam dzieci i choć sam nie wiem czego chcę, to wszystkim dam znać czego nie chcę, tylko tak, żeby pokazać kogo nie lubię"

Tu to nawet ja się pogubiłem...
Piszesz o sobie czy o innych?
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl
Podziękowali: Ruslan Bushchak, frnandu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mesiek.

Lotniowy Puchar Przelotowy 2015 2014/10/05 22:41 #2016126

  • Mesiek
  • Mesiek Avatar
  • Wylogowany
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Pilot, Sponsor lotnie.pl 2016
  • Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń.
  • Posty: 970
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 148
Od strony technicznej, to zgłoszę tylko jeden postulat.Od jakiegoś czasu nie zamieszczałem niczego na xcc, bo ten portal stoi w miejscu. Nic tam się nie zmienia, a administratorzy mają głęboko w d... urzytkowników. W dwóch przypadkach moich przelotów pojawiły się błędy, o których poprawienie wielokrotnie i różnymi kanałami prosiłem adminów-nawet echo nie dało się usłyszeć. Naprawdę jest w tej chwili lepszy wybór w bazach przelotów. To tylko uwaga z mojej strony, nie żaden warunek.
lotnie: Atlas, Moyes GTR, WW RamAir, Laminar MR700

Sklep/serwis MOTOR
ul. Bystrzańska 75
43-300 Bielsko-Biała
www.sklepmotor.pl
www.sklep-motor.pl
Podziękowali: frnandu, Mikołaj, Rusek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Leslawsterylnymichalo
Zasilane przez Forum Kunena